GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Rökelsekar 11209490
nr 1120 9490
Rökelsekar
Kina, höjd: 22 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 juli 2017
kl 19:32:45
150 kr
250 kr